XRP

XRP’nin 0.20 Dolarda Takılı Kalması Yatırımcıları Çekiyor

XRP fiyatı bir türlü yükselemiyor.

XRP fiyatı uzun süredir takılı kaldığı 0.20 dolar seviyesiden bir türlü çıkamazken, milyonlarca XRP yatırımcısı artık ne yapacak oldukları konusunda kararsızlık içerisindeler. Bitcoin fiyatının 200 dolar yükselmesine rağmen en ufak bir kıpırdanma yaşamayan XRP’nin özellikle kısa vadede ve orta vadede yatırımcılarını üzmeye devam edeceğinden endişe duyuluyor.

XRP’nin Ripple’ın satışlarının devam etmesine bağlı olarak yatırımcı çekemediği, özellikle bu nedenle yeni yatırımların az olması, satışların yine az olmasına bağlı olarak 0.20 dolar seviyesini koruduğundan söz ediliyor

ABD ve Çin’den XRP’ye yatırım yapanların oranının düşük olmasının özellikle yükselişleri önleyen en etkili sebeplerden birkaç tanesi olduğundan söz ediliyor. Güney Kore merkezli XRP yatırımcısı sayısının ise azaldığına işaret ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu