fbpx
XRP

XRP’nin Sıra Gerilemesi Mümkün

XRP ile Ethereum arasındaki fark kapanmaya yakın

Ethereum’un 3. sıraya düşmesi ve XRP’nin tekrar 2. sırayı görmesi yatırımcıları memnun ederken, bazı yatırımcılar ise bu durumun sürekli yaşanmaya başlamasının daha fazla risk yarattığını ve piyasada beklenenden daha kötü düşüşler yaşanabilecek olduğuna yoruluyor. Bitcoin piyasa hacminin düşmesine bağlı olarak tüm kripto paralarda fiyat ve piyasa hacmi düşüşü yaşanmasından en fazla etkilenen kripto para Ethereum 3. sıranın tekrar 2. sıraya dönmesine imkan verebilecek gelişmeler olmazsa bir süre 3. sırada kalması mümkün. 300 milyon doların biraz üzerinde fark bulunan Ethereum ile XRP piyasa hacimleri arasında 2. sıranın XRP tarafında korunması pek mümkün görünmüyor.

XRP tekrar düşebilir

XRP’nin her an 3. sıraya düşmesi ve Ethereum’un tekrar 2. sıraya yükselmesi mümkün. Yatırımcıların bir süre sonra Ethereum hard forkundan korkuyor olmaları, bir grup Ethereum yatırımcısının ise yükseliş beklentisinin piyasada hacim oranlarının kısa sürede değişmesine ve buna bağlı olarak fiyatların yükselmesine sebep olabilecek olduğu tahmini var. Bitcoin fiyatına bağlı olarak Ethereum piyasa hacminin de yükselmesi veya düşmesi mümkün iken, yatırımcılar piyasa ortamında olabileceklere dikkat etmeli.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box