Kripto HaberleriXRPXRP'nin Sıra Gerilemesi Mümkün

XRP’nin Sıra Gerilemesi Mümkün

Takip et

Ethereum’un 3. sıraya düşmesi ve XRP’nin tekrar 2. sırayı görmesi yatırımcıları memnun ederken, bazı yatırımcılar ise bu durumun sürekli yaşanmaya başlamasının daha fazla risk yarattığını ve piyasada beklenenden daha kötü düşüşler yaşanabilecek olduğuna yoruluyor. Bitcoin piyasa hacminin düşmesine bağlı olarak tüm kripto paralarda fiyat ve piyasa hacmi düşüşü yaşanmasından en fazla etkilenen kripto para Ethereum 3. sıranın tekrar 2. sıraya dönmesine imkan verebilecek gelişmeler olmazsa bir süre 3. sırada kalması mümkün. 300 milyon doların biraz üzerinde fark bulunan Ethereum ile XRP piyasa hacimleri arasında 2. sıranın XRP tarafında korunması pek mümkün görünmüyor.

XRP tekrar düşebilir

XRP’nin her an 3. sıraya düşmesi ve Ethereum’un tekrar 2. sıraya yükselmesi mümkün. Yatırımcıların bir süre sonra Ethereum hard forkundan korkuyor olmaları, bir grup Ethereum yatırımcısının ise yükseliş beklentisinin piyasada hacim oranlarının kısa sürede değişmesine ve buna bağlı olarak fiyatların yükselmesine sebep olabilecek olduğu tahmini var. Bitcoin fiyatına bağlı olarak Ethereum piyasa hacminin de yükselmesi veya düşmesi mümkün iken, yatırımcılar piyasa ortamında olabileceklere dikkat etmeli.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları