XRP

XRP’nin Son Listelemesi, Coinbase Müjdecisi mi?

wXRP listelemesi, yakında Coinbase listelemesinin gelme ihtimalini arttırıyor.

Bir zamanlar en büyük üçüncü hatta ikinci kripto para birimi sıralamasına kadar çıkan XRP, açılan menkul kıymet davası ile çok sert bir darbe aldı.

XRP’nin aldığı bu darbenin en büyük sebebi ise büyük kripto para borsalarının XRP‘yi delist etmesi olmuştu. Özellikle yıllardır beklenen Coinbase listelenmesinden sonra gelen Coinbase’in liste dışı bırakması, XRP fiyatını 0,17 dolara kadar çekti. Şimdi ise Coinbase‘de yeniden listelenme umutları bir hareketle artmış gibi gözüküyor.

Ticari hacme göre dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, XRP’yi delist etmese de ABD iştiraki olan Binance US bunu yapan platformlardan olmuştu.

Binance kısa süre önce de oldukça olumlu bir adım attı. XRP’nin Ethereum ağındaki versiyonu olan wrapped XRP (wXRP), Binance tarafından listelendi. Binance’in bu listelemesi ilk bakışta XRP için DeFi dünyasının kapısını aralamış gibi gözüküyor. Arka planda ise XRP’nin çok daha iyimser bir yola girmiş olması muhtemel.

İlgili Haber
XRP Yatırımcılarının Beklediği Binance Güncellemesi Tamamlandı!

XRP’nin Geri Dönüşü, Coinbase ile Olabilir

Birçok kullanıcı şu an için wXRP’nin listelenmesini aslında XRP’nin Coinbase gibi borsalarda yeniden listelenmesinin müjdecisi olarak görmekte.

XRP ekosisteminin önde gelen isimlerinden olan The Maestro, konu hakkında yaptığı açıklamada Coinbase’in ERC-20 odaklı bir borsa olduğunu ve bunun aslında listeleme getirebileceğini ifade etti. XRP ve wXRP 1:1 oranında birbirine endeksli olacağı için de wXRP’nin listelenmesi aslında XRP listelenmesi olacak.

Bu henüz bir söylenti olarak görülse de kripto para sektöründe söylentiler talepleri, talepler ise gerçekleri beraberinde getirmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu