Bitcoin MadenciliğiHaberler

Yaan Belediyesi: Yenilenebilir Enerji Madenciliğine Karşı Değiliz

Çin'in Yaan Belediyesi yönetiminden yapılan son kripto para birimi madenciliği açıklamasında 'onay veririz' dedi.

Çin bilindiği gibi madencilik konusunda baskıcı bir politika uygulamaya devam ediyor. İlk günkü baskıların oldukça fazla gerilediği Çin’de bazı madenciler hükümetin kararlarına bağlı olarak baskı politikasının azalmaya başladığını, ancak bu dönemde corona virüsü nedeniyle bu durumun yaşandığını düşündüklerini belirtiyor.

Madenciler, kısa ve uzun vadede ülkede herhangi bir enerji problemi yaşamazken, bazı madenciler ise baskılara maruz kalabiliyor. Yaan Belediyesi yönetimi ise bugün yaptığı açıklama ile bölgelerinde yenilenebilir enerji ile madenciliğe karşı olmadıklarını, madencilerin yenilenebilir enerji kullanmalarının son derece doğru bir tercih olacağını açıkladı.

Bu açıklamanın ardından bazı madenciler Pekin yönetiminin baskıcılığı azalmadan madenciliğin ülke genelinde büyük çaplı seviyelere yükselmeyeceğini (Dünyanın en büyük madencilik oranı Çin’de) düşündüklerini ifade etmeye başladılar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu