Kripto Para

Yakın Zamanda Beklenti: 4.800 Dolar

Kripto para analistlerine göre Bitcoin’in denge kurabileceği en iyi seviyelerden birisi olarak 4.800 dolar seviyesinin olduğu ve destek noktasının 4.800 dolar olabileceği iddia edildi. Bitcoin fiyatının yakın zamanda artması beklentisinde olan yatırımcılar, bir gecede yaşanan 400 dolarlık düşüşün arkasında bazı nedenler olduğunu ancak bu nedenleri anlayamadıklarını, piyasa hacminin düşmesi sonrasında endişeli beklemeye başladı.

Bitcoin Cash ve diğer kripto para birimlerinin fiyatınında düşmeye başlaması nedeniyle kripto para yatırımcıları piyasada yaşanan değişimin sebebi hakkında analistler tarafından yapılan açıklamalara yöneldiler.

Analistler 5.000 dolarda kalacağını iddia ediyor

Kripto para analistleri fiyatın 5.000 dolar seviyesinde kalmayı sürdüreceğini, ne düşüş, ne de yükseliş beklentisinde bir süre boyunca olmamak gerektiğini düşünüyor. Yatırımcılara göre piyasadaki değişimin sebepleri arasında hem kendileri gibi olan yatırımcıların satış yapması, hem de piyasada ticari botların bir anda farklı kripto para birimlerinin satış yapması bulunuyor.

Piyasa fiyatındaki yükseliş beklentisinin tersine dönerek düşüş beklentisi oluşturduğu son düşüşlerinden ardından yatırımcılar piyasada neler olacağını ve piyasa hacminin tekrar fiyat ile birlikte yükselip yükselmeyecek olduğunu düşünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu