Haberler

Yalan Beyanlarla Suçlanan Çin Diğerlerini Suçluyor: Kripto Paralardan Derhal Uzak Durun!

COVID-19 dahil birçok konuda yalan söylediği istihbarat raporlarına kaydedilen Çin'den yeni bir kripto para açıklaması daha geldi.

ABD’nin bu dönemde sert uyarılarda bulunduğu, özellikle corona virüsünden hemen sonra Çin’e yönelik çok ağır yaptırımlar ve tazminat talebinde bulunacağı iddiaları gündemde dolaşırken Çin Ulusal İnternet Finans Birliği (NIFA) tarafından bir kripto para birimi açıklaması yapıldı. Yapılan açıklamada kripto para birimlerinin denizaşırı (ülke dışında olan borsaları kastediyor) kripto para birimi borsalarında sahte hacimler ile Çin vatandaşlarını kandırmaya yönelik olduğu iddia edildi.

Denizaşırı kripto para birimi borsalarında verilen hacimlerin asla doğru olmadığı ve Çin vatandaşlarının kripto para yatırımlarından uzak durması öneriliyor.

Bu açıklamalar Binance’a yönelik soru işaretleri getirirken, Çin bağlantılı olduğu artık herkes tarafından net bir şekilde bilinen Binance’i kapsamış gibi gösterse de kapsayıp kapsamadığı bilinmiyor.

Çin’e yönelik bu dönemde özellikle sahte veriler eleştiri gündemde iken böyle bir açıklama yapılması daha büyük tepki çekmiş durumda.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu