binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinYarın SEC Başkanı Gary Gensler Konuşacak! Gündemde Bitcoin Var Mı?

Yarın SEC Başkanı Gary Gensler Konuşacak! Gündemde Bitcoin Var Mı?

SEC Başkanı Gary Gensler yarın Senato Bankacılık Komitesi önünde ifade verecek.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

SEC’in Bitcoin (BTC) ve kripto para birimleri üzerindeki baskısı devam ederken SEC Başkanı Gary Gensler yarın Senato Bankacılık Komitesi önünde “ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonunun Gözetimi” konulu oturumda ifade verecek.

Bu noktada Twitter hesabından paylaşım yapan Gary Gensler 12 Eylül 2023 saat 10:00 ET’de Senato Bankacılık Komitesi önünde ifade vereceğini söyledi.

Oturum Türkiye saati ile 17.00’da başlayacak.

Bitcoin’in 25.000 doları korumaya çalışırken, yarınki oturum kripto para yatırımcıları tarafından yakından takip edilecek.

Oturumda SEC’in kripto paralar üzerindeki rolü ve yaklaşımının yanında XRP ve Grayscale davalarınındaki kararların da tartışılması bekleniyor.

Bunların dışında SEC Başkanına ardı ardına gelen Blackrock, Ark Invest, Fidelity, Bitwise gibi finans devlerinden gelen spot Bitcoin ETF başvuruları ve onaylanıp onaylanmama durumuyla ilgili sorular da gelebilir.

SEC Başkanı yarınki ifade dışında ayrıca 27 Eylül 2023 tarihinde de Temsilciler Meclisi Mali Hizmetler Komitesi önünde ifade verecek.

Bitcoin ve kripto paralara olumsuz yaklaşımıyla bilinen Genlser, çoğu kriptonun menkul kıymet olduğunu ve SEC’e kayıt olması gerektiğini düşünüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail