Kripto HaberleriHaberlerYasal Belirsizlik Varlık Yöneticilerini Kripto Para Alanından Uzak Tutuyor

Yasal Belirsizlik Varlık Yöneticilerini Kripto Para Alanından Uzak Tutuyor

Takip et

The Block’tan Steven Zheng, kripto para birimlerinin özellikle varlık yöneticisi şirketler tarafından tercih edilmiyor olması konusunda açıklama yaptı. Açıklamasında, kısa süre içerisinde binlerce şirket sahibi ve milyoner insanın girebileceği kripto para alanına neden dolayı yatırımcıların girmediği konusunda soru işaretlerine yanıt arandı.

Yapılan anket çalışmasında şirketlerin ve yatırımcıların özellikle kripto para birimi yatırımı yapmıyor olmasının temel sebebinin %53 oran ile yasal belirsizlik olduğu açıklandı.

Geleceği Belirsiz

Kripto paraların her an ABD tarafından yasaklanmasının önünde hiçbir engel yok. Aynı zamanda kripto paraları koruyacak ve kripto para birimlerine sahip olanları koruyacak yasalar bulunmuyor. Kripto paraların yönetimi konusunda da bir yasa bulunmuyor. Tüm bunlar ise varlık yöneticilerini kripto para birimlerinden uzak tutuyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları