blank
Haberler

Yatırım Şirketi Sahibi: Tam Zamanı Şimdi Alın

Pantera Capital yatırımcı şirketi kurucusu ve CEO’su Dan Morehead, Bitcoin hakkında açıklama yaptı. İddialar bir süreden beridir Bitcoin yatırımlarının üst düzeyde olmasa bile yükseliş yönünde olduğunu doğrulamış ve kullanıcıların Bitcoin ile ilgili olarak olumsuz düşüncelerinin giderek daha fazla azalma eğiliminde olduğunu doğrulamıştı. Kripto paralar ile ilgili olarak bir açıklamada Pantera Capital yatırımcı şirketi kurucusu ve CEO’su Dan Morehead tarafından yapıldı.

Pantera Capital yatırımcı şirketi kurucusu ve CEO’su Dan Morehead, Bitcoin sahibi olmanın tam zamanı olduğunu iddia ederek bu zamanda BTC almayan kullanıcıların gelecekte yükseliş yaşayacak olan BTC’yi almadıkları için çok büyük pişmanlık yaşayabilecek olduğunu açıkladı.

Bu İddialar Doğru Olmayabilir

Daha önceki haftalarda ünlü kripto para analistleri birkaç gün içerisinde Bitcoin tarihinin rekorunu kıracak olduğunu iddia etmiş ve kripto paralar ile ilgili olarak hemen alınması çağrısında bulunulmuştu. Ama Bitcoin yükselmek yerine düşüş yaşamış ve yatırımcıları satın aldıkları fiyat üzerinden 2.000 dolar civarı düşüş ile %20 oranında zarara uğratmıştı. Kumar benzeri bir durum olan Bitcoin’in kazandırması ve kaybettirmesi mümkün.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu