Kripto Para

Yatırımcılar ABD Merkezli Kripto Para Borsalarına Güveniyor

Uluslararası bir tartışma platformunda kripto para yatırımcılarının tercihleri incelendiğinde yatırımcıların büyük bölümü Binance dahil edilmezse ABD merkezli kripto para borsalarına güveniyor.

Kripto para borsalarının sayısı her geçen gün artıyor. Yüksek maliyetler gerektirmiyor olması, yeni bir piyasa olması ve mevcut borsaların gelecekte alternatiflerinin olması durumunda daha fazla rekabet olacağı beklentisi bu konuda yeni kripto para birimi borsalarının açılmasını adeta teşvik ediyor.

Çok sayıda kripto para birimi borsası olsa da yatırımcılar genellikle ABD merkezli kripto para birimi borsalarını daha güvenli ve daha gizli bulduklarını ifade etmekteler. ABD merkezli borsaların olası yaptırımlara maruz kalmayacağına olan güven, ABD’li kurumların iyi denetim mekanizması ve olası kontroller konusunda diğer ülkelere oranla daha güvenilir olduğu düşüncesi yatırımcı kimseleri bu düşünceye itmekte. Kripto para sahibi isimler, Binance dışında diğer borsalar söz konusu olunca Kraken, Coinbase ve diğer ABD merkezli borsaların güvenli olduğunu düşünüyorlar.

*Medya verileri.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu