Kripto Para

Yatırımcılar ABD Merkezli Kripto Para Borsalarına Güveniyor

Uluslararası bir tartışma platformunda kripto para yatırımcılarının tercihleri incelendiğinde yatırımcıların büyük bölümü Binance dahil edilmezse ABD merkezli kripto para borsalarına güveniyor.

Nexo

Kripto para borsalarının sayısı her geçen gün artıyor. Yüksek maliyetler gerektirmiyor olması, yeni bir piyasa olması ve mevcut borsaların gelecekte alternatiflerinin olması durumunda daha fazla rekabet olacağı beklentisi bu konuda yeni kripto para birimi borsalarının açılmasını adeta teşvik ediyor.

Çok sayıda kripto para birimi borsası olsa da yatırımcılar genellikle ABD merkezli kripto para birimi borsalarını daha güvenli ve daha gizli bulduklarını ifade etmekteler. ABD merkezli borsaların olası yaptırımlara maruz kalmayacağına olan güven, ABD’li kurumların iyi denetim mekanizması ve olası kontroller konusunda diğer ülkelere oranla daha güvenilir olduğu düşüncesi yatırımcı kimseleri bu düşünceye itmekte. Kripto para sahibi isimler, Binance dışında diğer borsalar söz konusu olunca Kraken, Coinbase ve diğer ABD merkezli borsaların güvenli olduğunu düşünüyorlar.

*Medya verileri.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı