Kripto Para

Yatırımcılar ABD’nin Kripto Para Birimlerini Düzenlemesini İstiyor

ABD merkezli ve ABD dışında çok fazla sayıda kripto para birimi sahibi yatırımcı kripto paraların yeni dönemde ABD yönetimince düzenlenmesini istiyor.

Kripto para piyasasında yaşanan belirsizlik, kargaşa ve hakim olan çok farklı sesler dolayısı ile yatırımcılar ABD yönetiminden yardım talep ediyorlar. Bu bilinen bir şey, ancak son dönemde halving sonrasında özellikle daha fazla artan belirsizlikler başta ABD merkezli siteler olmak üzere, Japonya ve Çin merkezli kripto para sayfalarına yansıdı.

Yatırımcılar, küresel çapta kripto paraları BM’nin bile düzenlemesinin mümkün olmadığından, ABD’nin bunu yapabilecek tek konumdaki güç olduğuna işaret ettiler. Her ülkenin ABD’nin kripto para düzenlemelerini beklediğine değinen yatırımcılar, eğer ki düzenlemeler bu sene yapılmazsa daha fazla yatırımcının piyasadan ayrılmak durumunda kalabilecek olduğuna dikkat çektiler.

ABD yönetimi hiçbir zaman kripto paraları düzenleyecek olduğunu açıklamadı. Açıklamamasının sebebi ise aslında kripto paraların düzenlenmesi durumunda ortaya çıkacak olan kısıtlamaların kripto paraların görünümünü dünya genelinde bozacak olması olarak iddia edildi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu