Haberler

Yatırımcılar, Beklenmedik Düşüşlerden Endişeli

Kripto para yatırımcıları son dönemde beklenmedik düşüşlerden büyük oranda endişe ediyorlar.

Asya merkezli çok sayıda Bitcoin yatırımcısı, son dönemde yaşanan düşüşlerin etkisinden dolayı daha büyük düşüşler yaşanabileceği endişesi yaşıyor. ABD merkezli yatırımcılar ise kısa vadede 9.000 doların altına düşüş beklemezken, kripto para birimlerinin özellikle bugün gelen Hindistan haberinden sonra daha büyük düşüş yaşayabileceği öngörülmekte.

Bunun sebebi olarak ise milyonlarca kripto para birimi yatırımcısının Hindistan merkezli olması, özellikle yazılım alanında kripto paraların binlerce yazılım şirketi tarafından aktif olarak kullanıldığı Hindistan’da yasak sonrası bu kişilerin Bitcoin ile ticaret yapamayacak olmaları sebep olarak gösteriliyor.

Hindistan’da kripto para birimi yatırımcılarının aniden satış yapmaları durumunda piyasanın çok ciddi kayıp yaşamasına sıcak bakılırken, gelecek haberlerin gündemi belirleyeceği biliniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu