BitcoinHaberlerKripto Para

Yatırımcılar Bitcoin’de Ayı Piyasasından Korkmalı Mı? Fidelity CEO’su Yanıtladı!

Fidelity CEO'su Bitcoin ve kripto paralar hakkında konuştu.

ABD’li dev finans şirketi Fidelity Investments’ın CEO’su Abigail Johnson, Teksas’da düzenlenen Consensus 2022’de konuştu.

Ünlü CEO, Bitcoin (BTC) ve kripto para birimlerinin uzun bir süredir düşüş trendinde olmasına rağmen kripto paraların uzun vadeli temellerine olan inancının halen güçlü olduğunu ifade etti.

Kripto piyasasında yaklaşık üç tane ayı piyasası gördüğünü belirten Abigail Johnson şunları söyledi:

“Sanırım bu benim üçüncü kripto kışım. Pek çok iniş ve çıkış oldu ama ben ayı piyasalarını bir fırsat olarak görüyorum.

Karşıt bir düşünür olarak yetiştirildim ve bu yüzden ani bir tepkim var: Uzun vadeli bir davanın temellerinin gerçekten güçlü olduğuna inanıyorsanız, herkes düşüşteyken, yatırımları ikiye katlanma zamanıdır. Bu ekstra zor.”

Bitcoin ve kripto paralarda sert düşüşler yaşandığında kendisini çok kötü hissettiğini belirten Johnson “ancak kripto endüstrisinde daha fazlasının geleceğine de inanıyorum.” dedi.

Son olarak, Fidelity Investments’ın geçtiğimiz Nisan ayında müşterilerinin 401 (k) emeklilik planlarına Bitcoin’i ekleme konusundaki kararına da değinen Abigail Johnson, şirketin bu kararı konusunda da uzun vadede olumlu ve güçlü hissettiğini de sözlerine ekledi:

” 401 (k) emeklilik planlarına Bitcoin’i eklediğimiz için bu kadar dikkat çekeceğimizi hiç düşünmezdim. Bu konuda çok sayıda olumlu geri bildirim alıyoruz ve bundan mutluyum.”

İlgili Haber
Dev Fon Fidelity, Emeklilerin Bitcoin (BTC) Almasının Önünü Resmen Açtı
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Ulaş Eral

Yatırımcılar Ayı piyasasından korkmuyor!!! İnsan görünümlü ayı, hayvan, hain, şeytan ruhlu lağam kuyusu gibi karakteri olanlardan korkuyor!…

Last edited 23 gün önce by Ulaş Eral

Başa dön tuşu