Bitcoin

Yatırımcılar Bitcoin’den Korkuyor

Düşen fiyatlar...

Yatırımcılar, kripto para fiyatlarında yaşanan düşüşlerden dolayı büyük oranda endişe ettiklerini açıkladı. Yatırımcılara göre kripto paraların büyük bir değer kazanması ile tekrar güven oluşan piyasada yeniden 100 doları geçmiş olan düşüşlerin başlaması tepki çekti.

Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin değerinin düşmeye devam edebilecek olduğu uyarıları nedeniyle yatırımcılar piyasaya güvenin tekrar azaldığını ve bu gidişle azalmaya devam edebilecek olduğunu iddia ettiler.

Kripto para birimlerindeki bu değer kaybı ne kadar daha devam edecek bilinmez ancak birçok yatırımcının sağlıklı karar vermekte zorlandığı bir dönem yaşanıyor.

Bazı Bitcoin sahipleri yatırım yapmayı sürdürürken, bazıları ise fiyatların daha fazla düşebilecek olduğu endişesi ile yatırım yapmamaya başladı. Yatırım yapanların büyük bölümünün de kripto para sahibi olan kişiler olduğu ve uzun vadeli yatırımlar nedeniyle tercihlerini kullandıkları iddia edildi.

Bitcoin fiyatındaki değişimlerin ne kadar süre daha böyle kalacak olduğu merak edilse de henüz bu soruya yanıt verebilecek bir kimse maalesef yok. Yatırımcıların endişesi %30 ve daha fazla Bitcoin fiyatında düşüş olması ile sınırlı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu