Bitcoin

Yatırımcılar Bitcoin’den Korkuyor

Düşen fiyatlar...

Yatırımcılar, kripto para fiyatlarında yaşanan düşüşlerden dolayı büyük oranda endişe ettiklerini açıkladı. Yatırımcılara göre kripto paraların büyük bir değer kazanması ile tekrar güven oluşan piyasada yeniden 100 doları geçmiş olan düşüşlerin başlaması tepki çekti.

Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin değerinin düşmeye devam edebilecek olduğu uyarıları nedeniyle yatırımcılar piyasaya güvenin tekrar azaldığını ve bu gidişle azalmaya devam edebilecek olduğunu iddia ettiler.

Kripto para birimlerindeki bu değer kaybı ne kadar daha devam edecek bilinmez ancak birçok yatırımcının sağlıklı karar vermekte zorlandığı bir dönem yaşanıyor.

Bazı Bitcoin sahipleri yatırım yapmayı sürdürürken, bazıları ise fiyatların daha fazla düşebilecek olduğu endişesi ile yatırım yapmamaya başladı. Yatırım yapanların büyük bölümünün de kripto para sahibi olan kişiler olduğu ve uzun vadeli yatırımlar nedeniyle tercihlerini kullandıkları iddia edildi.

Bitcoin fiyatındaki değişimlerin ne kadar süre daha böyle kalacak olduğu merak edilse de henüz bu soruya yanıt verebilecek bir kimse maalesef yok. Yatırımcıların endişesi %30 ve daha fazla Bitcoin fiyatında düşüş olması ile sınırlı.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box
Kapalı