Haberler

Yatırımcılar endişeli, düşüşler baskı yapıyor

Bitcoin yatırımcılarının son 1 haftadır yaşanan düşüşler dolayısı ile derin bir endişe duyduğu ve bu endişe dolayısı ile kripto paralarını satıp satmamak konusunda birçok yatırımcının kararsız olduğu biliniyor. Kripto paraların güncel değerinin sürekli olarak freni patlamış bir kamyon gibi gerilemesi ve son ayların en büyük düşüşlerinin yaşanıyor olması yatırımcının aklında bazı soru işaretlerini beraberinde getiriyor.

6.400 dolar seviyesinde Bitcoin sahibi olan yeni yatırımcıların mevcut olduğu, bazı eski yatırımcıların ise bu seviyenin çok düşük olduğunu belirterek yatırımlarını bu dönemde satmak yerine biraz daha tutmaya karar verdikleri belirtiliyor.

Yatırımcı ne yapsın?

Bitcoin yatırımcılarının yapması gereken düşüşleri iyi takip ederek gerekirse yatırımlarını ellerinden çıkarmaya ve daha sonra tekrar yatırım yapabilecek olduklarını bilmeleri gerekiyor. Eğer ki bu dönemde yatırımcılar piyasa durumunu iyi takip edemez veya etmez ise sonuçlarının çok ağır olabilecek olduğunun bilinmesi ve olası sorunların yatırımcıları beklediğinin farkedilmesi gerekiyor. Ani düşüşlerden etkilenmemek için mutlaka yatırımınızı yaparken stop loss emri koymanız öneriliyor.

  • Bitcoin fiyatının bu hafta içerisinde daha fazla gerileme riski bir o kadar yüksek iken, mevcut seviyede durmasının da olabileceği bekleniyor.

Yatırım tavsiyesi veya önerisi DEĞİLDİR.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu