Bitcoin

Yatırımcılar Satışı Düşünmüyor: Alım Talebi Artıyor

Bitcoin fiyatı 18 bin dolar seviyesini aştıktan sonra yatırımcıların görüşü değişmedi.

Washington’dan gelen coronavirüs aşısının başarılı olduğuna dair haberler ve FDA’ya acil kullanım başvurusu yapılacak olduğu açıklaması piyasalarda olumlu karşılandı. Amerikan yönetiminin bu dönemde İran ile ilgili yeni kararlar vermek zorunda olduğuna dair haberlerin etkisi ile Bitcoin fiyatında artışlar görüldü.

ABD’den gelen son haberler hem aşı, hem de İran ile ilgili durum nedeniyle Bitcoin fiyatının yüksek kalmasında etkili güçlü sebepler olarak gösteriliyor. Yatırımcıların ise bu dönemde alım taleplerinde büyük artışlar yaşandığı, satış emirlerinde ise büyük düşüşler görüldüğü belirtiliyor.

Bitcoin fiyatının kısa vadede daha fazla değer kazanıp kazanmayacak olduğunu yine zamanın belirleyecek olduğu, ancak yatırımcıların çok dikkatli hareket etmesi yönünde analistler tarafından öneriler paylaşılıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu