blank
Haberler

Yatırımcılar Son Haftada Altına Yöneldi

Kripto para birimi yatırımcıları son bir hafta içerisinde kripto para birimi yerine altına yöneldi.

Kripto para birimi yatırımcısı çok sayıda kimse, yakın döneme kadar Bitcoin’in 10.000 doları görebileceği umudu ile hareket ediyordu. Son bir hafta içerisinde altın fiyatında rekor üzerine rekor kırılması sonrasında rotalarını Bitcoin yerine altına çevirdiler.

Hisse senedi değerlerinin düşüşe geçmesi, corona virüs etkisi ve diğer nedenler sonrasında yatırımcılar özellikle altının en güvenilir varlık olduğunu bir kez daha hatırladılar.

Savaşlar ve olası problemler durumunda dünyada en güvenilir yatırımın altın olduğunu dile getiren kripto para yatırımcılarının sayısı son 14 gün içerisinde artarken, kripto para birimlerine güvenen yatırımcı sayısında ise herhangi bir düşüş görülmez.

*Bitcoin ve altın güvenilir yatırımlar olarak görülürken, çok sayıda kişi altının en güvenli yatırım/varlık aracı olduğunu düşünüyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu