Haberler

Yatırımcıların 2. Dalga Endişesi Korkutuyor

Kripto para birimi yatırımcılarının 2. dalga endişesi devam ediyor.

ABD, Avrupa ve Asya ile Ortadoğu bölgesinde 2. dalga corona virüsü pandemisi salgını açıklamaları korkutucu olabiliyor. Teknoloji ve tıp dünyası bir süredir uzmanlarla beraber çalışmalara devam ederken, henüz kesin bir sonuç elde edemiyor ve bu konuda hiçbir zaman aşı üretimi ve dağılımına dair net tarih veremiyor.

Yatırımcıların bu tür olayların içerisinde olduğunu ve bu durumun en çok yatırımcıları endişe içerisine sürüklediğini ifade eden ekonomistler, corona gibi pandemilerin özellikle tüm dünyada yatırımların geri çekilmesine sebep olduğuna değiniyor.

Türkiye ve diğer ülkelerdeki yatırımcıların korku, panik ve endişe içerisinde yatırımlarını kontrol ettiğini ifade eden ekonomistler, eğer ki 2. dalga gelirse birçok büyük balina yatırımcının yatırımlarını piyasadan toplayabileceğini ve bu durumun trilyonlarca dolar zarara sebep olabileceğini ifade ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu