bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriBitcoinYatırımcıların Beklentisi Yükseliyor

Yatırımcıların Beklentisi Yükseliyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Yatırımcıların bu yılın sonuna dair beklentilerinde artışlar mevcut. Kripto para sahibi olan yatırımcılar bu yıl içerisinde yeni artışlar beklerken, bazı yatırımcılar ise bu yıl içerisinde yaşanacak kademeli artışların pek fazla etkisinin olmayacağını, tam aksine bu yılın sonunda yaşanacak olan artışların daha da fazla etkili olacağını düşünüyor. Kripto para yatırımcılarının daha fazla değerlenmesini bekledikleri en fazla ilgi odağında bulunan kripto para  Bitcoin olarak gösterilirken, yatırım yapılan kripto paralar arasında en fazla yatırım %45 oranı ile Bitcoin’de bulunuyor.

En fazla piyasa hacmine sahip olan ve en fazla ilgi gören Bitcoin bu konuda sektörde en fazla bilinen ve ilgi gören kripto para iken, yatırımcıların ellerinde ve avuçlarında bulunan birçok yatırımsal amaçlı paralarını Bitcoin’e yatırmaları da tesadüf eseri değil.

Bu Sene Sonunu Bekleyin

Yatırımcıların beklentisinin bu sene sonuna doğru olduğunu belirten analistler, 25 bin dolar, 20 bin dolar ve 50-60 bin dolar tahminlerinden birisinin gerçek olmasının pek uzakta olmayan bir beklenti olduğunu belirtmekteler.

Yatırım tavsiyesi niteliğinde olmayan içerik.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları