binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinYatırımcıların Kafası Karışık

Yatırımcıların Kafası Karışık

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin yatırımcılarının aklında olan düşünceler kripto paralar konusunda yaşanan son durumları özetleyen cinsten. Kripto para yatırımını yeni yapanlar var iken eski yatırımcıların piyasadan çekilme düşünceleri ve kendilerini kripto paraların çok yorduğunu düşünen milyonlarca yatırımcının aklında bu düşüncelerin olduğu iddia edildi. Yatırımcıların bir kısmının gelecekten ümidi kesmeleri ve artık uğraşamayacak durumda olduklarını belirterek yükseliş olduğu anda tüm yatırımlarını çekecek olduklarını ifade etmesi şaşırtan gelişmelere sahne olabilecek türden bir konu.

Bazı yatırımcıların ise fiyatın artık bu aşamadan sonra aşırı yükselmesini beklemedikleri, fiyatın normal seviyede kalması ve zaman zaman düşüşler, zaman zaman ise normal mevcut yükselişler yaşayacak olduğunu tahmin ettikleri iddia edildi.

Beklenen Zirve Olmaz Düşüncesi Hakim

Bitcoin ile ilgili bir süredir merakla bekleyen yatırımcıların zirveyi göremeyecek olduklarından endişe ettikleri, ama bunu tam anlamı ile düşünemediklerinden dolayı ne yapacak olduklarına kesin olarak da karar veremedikleri iddia edilmekte. Türk yatırımcıların ise bir kısmının bu durumda olduğu ve zirveyi görme durumu gerçek olursa hemen tüm yatırımlarını elden çıkarmak konusunda ısrarcı olacak oldukları tahmin edilebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail