Kripto Para

Yatırımcıların Son Dönemde Fiyat Beklentileri Azaldı

Kripto para yatırımcılarının birkaç zamandır beklentileri giderek azalırken, bugün yeni bir fiyat artışı ile birlikte bazı yatırımcılar tekrar kripto para birimi yatırımı yapmayı düşünüyor.

Nexo

Bitcoin yatırımcılarını yeniden başlayan fiyat artışları tatmin etmedi. Yatırımcılar yeniden kripto para sahibi olup olmamak konusunda kararsızlıklarının bulunduğunu ve bu konudan dolayı da yatırım yapıp yapmamak ile ilgili soru işaretlerinin bulunduğunu ifade ettiler. Birçok kripto para sahibi bu konuyla ilgili pek olumsuz düşüncelere sahip iken, bazıları ise fiyat ile ilgili son düşüşlerin ardından beklentilerinin büyük oranda azaldığını açıkladı.

Bitcoin piyasasında yeni gelişmeler fiyat düşüşlerinin etkisinde devam etse de bugün bu durum tersine döndü ve Bitcoin 400 dolar üzerinde değer kazandı. Bitcoin fiyatındaki değer yükselişi bile mevcut bazı kripto para yatırımcılarını yeni yatırımlara ikna etmezken, bazılarını ise yeni yatırım yapmaya itmiş olabilir.

Ancak yaşananlar yatırımcıların fiyat yükselişi ve Aralık 2019 Bitcoin fiyatı rekoru beklentisini ve tahminlerini düşürmüşe benziyor.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı