binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinYatırımcıların yeni korkusu: Dolar

Yatırımcıların yeni korkusu: Dolar

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para yatırımcılarını en fazla ve en derinden etkilendiren konu ve konuların başında gelen ABD Doları gelecek hafta fiyat denge seviyesine göre yatırımcılara ”büyük artışları” veya ”düşüşler” yaşatabilir. BTC fiyatının yükselmemesine rağmen mevcut yatırımcıların çok fazla kar elde etmesinde etkili olan ABD Doları artışının TL karşısında oldukça güçlü duruşu ve asla düşüş yaşamaması dolayısı ile Bitcoin yatırımcıları birkaç hafta önceden başlayarak kar elde etmeye başlamıştı.

ABD Doları çok fazla artış yaşaması ve sürekli olarak yükselişini sürdürmesi dolayısı ile yatırımcılarına kar üzerine kar kazandırırken, Bitcoin yatırımcılarına da büyük oranlarda kar elde etmelerinde etkili olmuştu.

Düşerse korkusu sardı!

Yeni yatırımcıları için Bitcoin (BTC) fiyatından daha çok TL karşısında dolar kurunun düşüş yaşaması korkusu sardı. Kısa vadeli olarak düşüş yaşaması beklenmeyen, orta ve uzun vadede ise daha fazla yükselmesi beklenen ABD Dolarının TL karşısında değer kaybetmesi durumunda hem dolar, hem Bitcoin yatırımcılarının daha büyük zararlar edebilecekleri tahmin ediliyor.

  • YATIRIM TAVSİYESİ VEYA ÖNERİSİ DEĞİLDİR!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail