bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerYellow Card'ın CEO'su: LocalBitcoins'te Olan Yatırımlarım Çalındı!

Yellow Card’ın CEO’su: LocalBitcoins’te Olan Yatırımlarım Çalındı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Yabancı bir kripto para sitesine açıklamalarda bulunan Yellow Card’ın CEO’su Chris Maurice, Bitcoin 200 dolar iken kripto para sahibi olduğunu ve 5.000 dolarlık 21 BTC biriktirdiğini açıkladı. Ancak o zamanlar kendisinin gerekli tecrübe ve bilgi birikimine sahip olmadığı için bir süre sonra P2P platformu LocalBitcoins’te biriktirdiği tüm kripto paralarının (BTC) çalındığını açıkladı.

Bugün yatırımcıların çok daha güvenilir borsa seçeneklerine sahip olduğunu ve 2015 yılında arkaşına eBay üzerinden Bitcoin sattığını açıklayan CEO, “yatırımcıların bugün daha fazla seçeneği var. Geçmişte yeterli tecrübeye sahip olmadığım için büyük oranda kayıp yaşadım” dedi.

Bugün birçok kripto para sahibinin en büyük korkusu olan hesaplarının boşaltılması ve siber saldırganlar tarafından paralarına el konması sorunu henüz çözülmüş değil.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları