Haberler

Yemeksepeti: Sorunlar Çözülürse Gelecekte Kripto Para Desteği Ekleriz!

Yemeksepeti CEO'su Nevzat Aydın kripto paralar hakkında konuştu.

Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın, kripto paralar ve Blockchain teknolojisi hakkında bir takım yeni açıklamalar yaptı. Bitcoin ve kripto paraların gelecekte sorunların çözülmesi ve BDDK tarafından onay verilmesi durumunda kripto para birimlerini platforma ödeme desteği olarak ekleyebilecek olduklarını açıklayan Aydın, bunun için henüz birçok sorun olduğunu ve bu sorunları aşmak gerektğine işaret etti.

Bitcoin kabul etmeleri durumunda bugün vergi anlamında problemler yaşayacaklarını ve geri iade problemlerinin meydana gelecek olduğunu açıklayan Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın, bu konu üzerinde BDDK tarafından yasal düzenlemelerin yapılmış olmamasının da beraberinde bir takım yeni problemlere sebep olabileceğini açıkladı.

Aydın, gelecekte bu teknolojiden sorunların çözülmesi ile yararlanabilecek olduklarını, ancak bugün bu desteği platforma eklemelerinin pek fazla mümkün olmadığını açıkladı. Bitcoin ödeme ağının yaygın olarak kabul edilememesinin nedeni iade ve yasal problemler olsa da bunun dışında bazı zorluklar getiren ödeme ağının şirketler için daha büyük yasal problemlere sebep olabileceği bilinmekte. Bazı mağazalar ise bununla ilgili sorunları fiziksel Bitcoin ödemesi ile çözebiliyorlar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu