Kripto Para

Yeni Yatırımcılar Üzüldü: Anlık Düşüşler Yine Mi Zarar Yaratacak?

Dün son ayların rekorlarını kıran kripto para piyasaları bugün ise biraz düşüşe geçti.

Kripto para piyasalarında yaşanan yükseliş ve düşüşler devam ederken bugün ise düşüş yönünde hareket var. Kripto para sahibi yatırımcılar dün büyük oranda ellerindeki kripto paraları koruma yönünde adım atarken, bugün ise dün yeni yatırım yapan yatırımcıları hüsrana uğratacak kadar büyük olmayan ancak korkutan bir gelişme yaşandı. 325 dolar seviyesini bile aşan Ethereum bugün 313 dolar seviyesine kadar düşerken bu durum yeni yatırımcılar üzerinde paniğe sebep oldu.

Bitcoin fiyatı ise 11.000 dolarlı fiyat seviyelerinden 10.900 dolar seviyesine kadar geriledi ve yeni yatırım yapan yatırımcılar ilk günden kayıp yaşamanın üzüntüsünü yaşadılar.

Yükselişlerin devam edip etmeyeceği konusunda kesin bir bilgi bulunmazken, yatırımcıların dikkatli olması ve oyuna gelmemesi uyarıları son 24 saat içerisinde sürekli artmaya başladı.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu