Haberler

Yeni Zelanda’da Borsa Krizi

Yeni Zelanda'da borsa krizi yaşanıyor.

Yeni Zelanda merkezli Cryptopia borsasının sorunları, bu yılın başlarında platformdaki hack olaylarından hemen sonra başladı. Kripto para borsası ciddi sorunlar ve zorluklar sonrasında tasfiyeye gitmek ve Cryptopia yatırımcı hesabına sahip olanlara ödeme yapmamaya başladı. Borsanın bu kararından dolayı kripto para yatırımcıları ciddi zorluklar ile karşı karşıya kalırken, henüz yeni bir adım atılmadı ve kripto para borsası ciddi zorluklar ile karşı karşıya kalmaya devam ediyor. Borsanın yakın zamana kadar kripto paralar konusunda zorluklar yaşayacak olduğu belirtilirken, kripto para borsası ciddi zorluklar ile karşı karşıya. 

Kripto para borsasının yakın zamanda müşterilerine geri ödeme yapması beklenmiyor ancak kripto para sahibi insanların bir süre sonra borsadan paralarını kısmende olsa alabilmelerine imkan tanıyacak bazı yenilikler olabileceği belirtiliyor. Kripto para borsasının nasıl karar vereceği ve yasal olarak neler yaşayacak olduğu ise henüz merak konusu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu