Kripto Para

Yerli Kripto Para Projelerinde Liderliği Yine Büyükler Kazanacak

Yerli kripto para projeleri henüz ilgi görmeyen projeler olmakla sınırlı kalıyor.

ABD, Almanya, Japonya ve diğer büyük ekonomiye sahip olan ve ticaret alanında rekor kıran ülkeler kripto para birimleri konusunda yerli adımlar atmak ile ilgili soru işaretlerine yanıt aramayı sürdürüyorlar. ABD bu konuda ilk sırada gelen dünya ekonomi devi olsa da Almanya gibi ticaret fazlası veren ülkeler de milyarlarca doları bir kripto para birimi projesine yatırabilecek ülkeler olarak tanınmaktalar.

Kripto para birimi sahipleri açısından bakıldığında yerli kripto para projelerinde yine en başarılı olabilecek devletler büyük ekonomiye sahip ve savunma alanında güçlü olan ülkeler olacak. ABD’nin bu konuda en fazla kullanılabilecek kripto parayı üretebileceği, ABD’nin kripto parasının dışa açık olması durumunda tüm dünyada yine ilk sırada kabul gören kripto para birimi olacağı tahmin ediliyor.

Türkiye gibi ülkelerinde kripto para birimlerine ilginin fazla olabileceği ancak daha çok büyük ekonomilerin bu alanda rekabet edici adımlar atabileceklerine inanılıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu