HaberlerKripto Para

Yerli Otomobil TOGG’dan Kripto Para Hamlesi! “Toggen”

TOGG'un prototipi görücüye çıktı.

Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) geçtiğimiz günlerde yerli olarak üretilecek otomobilin lansmanını gerçekleştirdi.

Otomobil takipçilerinin yakından izlediği lansmanda, TOGG’un otomobil üretiminin yanı sıra gelecek vizyonuna ilişkin bilgiler de paylaşıldı.

Dünyaca ünlü rakiplerinin otomobil firmalarından “teknoloji şirketlerine” dönüştüğünün farkından olan yöneticiler, TOGG’un da teknoloji üreten bir şirket olmak istediğini aktardı.

TOGG CEO’su Gürcan Karakaş, güvenlik kanadında blockchain teknolojisinden faydalanacaklarını ve utility token çıkaracaklarını ifade ederek şunları söyledi:

“Blok zinciri sadece finansal teknoloji için değil aynı zamanda akıllı cihazların güvenliğinde de kullanılacak bir teknoloji olarak öne çıkıyor.

Blok zinciri teknolojisi zamanla araçların üzerinde birer dijital cüzdan olmasını da sağlayacak. Büyük veri dünyasının gelişen ve değişmeyecek teknolojisi blok zinciri olacak.

Dijitalize edilmiş veri ve diğer varlıklar blok zinciri aracılığıyla güvenli biçimde saklanıp, transfer edilebilecek. Bu nedenle blok zinciri ve yapay zeka ekosistemlerin merkezinde yer alacak.”

Bazı kaynaklar TOGG’un çıkaracağı utility tokenin adının Toggen olacağının da TOGG CEO’su tarafından paylaşıldığını belirtti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu