bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriBitcoinYeterli Talep Olmazsa Bitcoin Düşebilir

Yeterli Talep Olmazsa Bitcoin Düşebilir

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin’e yeterli talep gelmezse ne olur? Bitcoin ve kripto paraların neredeyse hepsi yeterli bir talep olduğu için kripto para madencileri tarafından arz ve talebe göre üretilmekte ve işlem blokları taleplere göre madenciler tarafından onaylanabilmekte. Eğer kripto paralara yani Bitcoin’e yeterli bir talep gelmemiş olsaydı kripto paralar bugün fiyat olarak çok düşük fiyata sahip olurdu.

Bitcoin ve benzer altcoinlerin tamamının değerini arz ve talep belirliyor. Bu arz ve talepler ise kripto para birimlerinin fiyatını belirliyor. Yatırımcılar eğer kripto para birimlerine yeterli ilgi göstermezler ise kripto paraların fiyatı da bu kadar yüksek olmazdı.

Kripto para yatırımlarının değeri konusunda eğer bugün daha fazla yatırımcı kripto paralara talep gösterirler ise daha yüksek fiyatlar ile karşılaşmak mümkün olabilir. Ancak kısa sürede milyonlarca yatırımcı artışı yaşanmayacağı için yatırımcılar bir süre boyunca kripto para pazarında büyük yatırımcı artışları beklememeli. Piyasada mevcut yatırımcı korunduğu sürece veya yatırımcıların mevduat (hesaplarındaki kripto paralar) arttığı müddetçe kripto paraların değer kaybetmesi pek olası değil.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları