fbpx
Bitcoin

”Yıl Sonunda Bitcoin 25.000 Dolar Olacak”

Thomas Lee, Bitcoin fiyatına dair yaptığı açıklamasında bu sene sonunda fiyatın 25.000 dolar seviyesine kadar yükselmesini beklediğini açıkladı. Bugüne oranla yıl sonunda Bitcoin fiyatının %270 oranında artacak olduğunu iddia eden Lee, bu açıklamaları ile bazı grupların tepkisini çekerken, bazı gruplardan destek aldı. Yatırımcılar ellerinde bulunan kripto paraları değerlendirmenin yolunun bu süreçte al ve sat işlemlerinden geçtiğini belirtirken bazı yatırımcıların yıl sonunu beklemelerine değecek olduğunu belirten Lee, yıl sonunda yatırımcıların bugün Bitcoin sahibi olmaları durumunda çok iyi kazanç elde etmiş olacaklarını belirtti.

İfadelerinde kripto paraların daha fazla artış gösterecek ve yıl sonunda daha fazla fiyata sahip olacağını belirten Lee, bu açıklama ile yıl sonu beklentilerinin aslında daha düşük kalacak olduğunu bir nevi itiraf etmiş oldu.

Beklenti 50.000 Dolar

Bu yıl sonunda BTC sahiplerinin beklentisi 50.000 dolar fiyat dengesine yükselmesi yönünde iken 25.000 dolar olması da birçok yatırımcının kar elde etmesinde etkin rol oynayacak. Bu yılın sonuna kadar yatırımlarını değerlendirmek isteyen yatırımcıların gün be gün yatırımlarını arttırması da doğal karşılanacak bir gelişme.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Etiketler

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box