fbpx
Haberler

Yoni Assia: Kripto Paraları Satmayın

Nexo

eToro platformu CEO’su Yoni Assia, kripto paralara sahip olan kişilerin ne kadar yatırımları olursa olsun bu yatırımlarını asla elden çıkarmamalarını önerdiğini belirtti. Kripto para yatırımlarının satılmasının Apple’ın 2001 yılında satılmasına eşdeğer olduğuna değinen Assia, ”eğer çok ihtiyacınız var ve satmak zorunda iseniz satın, ama eğer ihtiyacınız yok ise bunu asla yapmayın ve yatırımınızı elde tutmayı sürdürün” dedi.

Assia, kripto paraların Apple ve Facebook nasıl bir anda değerlendi ise aynı şekilde değerlenecek olduğunu ve yatırımcısını zengin edecek olduğuna değinerek, bunu yapabilmenin belirli yollarının olduğunu, bu yollarında beklemek ile sonuç bulacak olduğunu açıkladı.

Bitcoin Hakkında Bir Yeni Olumlu Düşünce

Bitcoin hakkında uzun süredir olumlu yorumlar ortaya atılmasına rağmen bugüne kadar sık sık gelecekte kripto para birimlerinin çok değerlenecek olduğu defalarca iddia edilmiştir. Assia’nın bu kervana katılarak gelecekte yatırımların çok fazla değerlenecek olduğunu belirtmesi de piyasada gelişmeler olabilecek olduğunu ve Bitcoin’in gelecekte çok fazla artış yaşayacak olduğunu düşünenlere bir umut vermiş olabilir.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı