Kripto HaberleriBitcoinYoshitaka Kitao'dan, Bitcoin Tanıtımı

Yoshitaka Kitao’dan, Bitcoin Tanıtımı

Takip et

SBI başkanı, Yoshitaka Kitao, Bitcoin Cash’in tanıtmak istemesine rağmen, Bitcoin’i ikiye bölen hard fork tartışması nedeniyle bu isteğine devam edemedi. Kitao,“Sürekli olarak hard fork eylemi yapılan kripto paraların takipçisi yok” itirafında bulundu. Bu itirafı dürüstlüğünün bir göstergesi olarak kamuoyunda yer buldu.

“Hard fork yapılan kripto paralar saçmalık. Jihan ve Craig’in kavgası sebebiyle, BCH’yi terfi ettirme planımı uygulayamadım. Bu kavgadan ABC ve SV ortaya çıktı. Jihan, BCH adını kazandı. Ancak benim ikisini de bırakmam koinlerin değerinin düşmesine sebep oldu” dedi.

Yoshitaka, hard fork tartışmasından önce koini destekleyeceğini söylemiş ancak kripto para patronları arasında yaşanan uyuşmazlık nedeniyle vazgeçmişti. Bu sebepler yüzünden Bitcoin Cash % 50 düşmüş ve Bitcoin SV ile aynı noktada kalmıştı.

Şimdiye kadar yaşanan bu tartışmalar, Bitcoin SV’nin Binance, Kraken ve ShapeShift gibi para birimlerinin listeden silinmesine yol açmış durumda.

Kripto Parada Gelişmeler

SBI Holdings, önümüzdeki yıllarda Japonya’nın da kripto para alanında trilyon dolar değerli bir servete ulaşacağını düşünüyor. SBI Holding’i bu duruma getiren ise şirket kurucusu Yoshitaka. Çalışmalarında her alanda analiz yapan Yoshitaka, zincir şirketleri ve finans kurumlarını araştırarak, dünya Ripple’ın XRP’sinin de destekçisi konumunda bulunuyor. İşlem geliştirmek için Ripple’in teknoloji ve XRP’sini kullanıyor. Ayrıca madencilik ve mikro devreleri için yan bir kuruluş oluşturacağı da verdiği bilgiler arasında.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları