binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizYükseliş ve Düşüşleri Bulmada Başarılı Olan Analist Sıradaki Bitcoin Hedefini Açıkladı!

Yükseliş ve Düşüşleri Bulmada Başarılı Olan Analist Sıradaki Bitcoin Hedefini Açıkladı!

10x Research'ün CEO'su Markus Thielen Bitcoin'de düşüş eğiliminin yükseliş eğilimine döndüğünü ve Bitcoin’in konsolidasyondan çıkarak yeni rekorlara ulaşabileceğini söyledi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Lider kripto para birimi Bitcoin dün akşam tekrardan 70.000 doların üzerine çıkarken piyasadaki daha geniş yükselişi de tetikledi.

Bu noktada bazı analistler yeniden yükseliş tahminlerinden bulunmaya başlarken dipleri bulmada başarılı olan 10x Research’ün CEO’su Markus Thielen Bitcoin’de düşüş eğiliminin yükseliş eğilimine döndüğünü ve Bitcoin’in konsolidasyondan çıkarak yeni rekorlara ulaşabileceğini söyledi.

BTC’deki düşüşün tersine döndüğüne dair bazı işaretleri paylaşan Thielen, tersine dönüş göstergelerinin yükselişe işaret ettiğini ve Bitcoin 68.000 doların altında işlem görmediği sürece yükseliş durumunun devam edeceğini ifade etti.

Bu noktada Thilen Bitcoin’in 68.000 dolarlık kritik seviyenin altına inmediği sürecei BTC’nin bu hafta içinde yani ilk çeyreğin sonunda önemli bir artış yaşayacağını öngördüğünü söyledi.

Yükselişe işaret eden ilk göstergenin tarihsel Bitcoin halving döngüleri olduğunu belirten analist, BTC’nin önceki halving döngülerinde üç haneli artışlar yaşadığına işaret etti.

Bu noktada tarih tekerrür eder ve 2024 halvinginde de üç haneli bir ralli yaşanırsa BTC fiyatı 140.000 dolara ulaşabilir.

İkinci yükseliş göstergesinin simetrik üçgen formasyonu olduğunu ifade eden Thielen, kritik seviye olan 68.000 doların kırılmasının formasyonda belirlenen 63.000 dolardan 15.000- 20.000 dolarlık bir fiyat artışının habercisi olabileceğini belirtti.

Buna göre, Markus Thielen’in öngörüleri doğru çıkarsa BTC 83.000 dolara çıkabilir.

“Bitcoin’de mevcut döngüde önceki zirveler yeniden test edilip bir kez daha kırıldığında, BTC önemli yükselişler kaydetme eğiliminde oldu.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail