Haberler

Yunanistan’a Siber Saldırı: Kripto Paralar Riskte Mi?

Yunanistan devletine ait birçok web sitesine siber saldırı yapıldı.

Yunanistan devletine ait web siteleri iddialara göre bir hacker grubu tarafından çökertildi. Yunanistan resmî makamlarınca herhangi bir basın açıklaması yapılmazken, kısa süredir kapalı kalan web sitelerinin ne kadar süre sonra geri açılacağı merak konusu oldu. Devlet kurumlarına ait web sitelerinin bazı ülkelerde gerekli güvenlik önlemleri alınmadığı için ufak saldırılarda bile erişime kapandığı biliniyor.

Yunanistan vatandaşları ise bu olayın ardından ülkelerinde mevcut kripto para borsalarının herhangi bir tehdit altında olup olmadığı konusunda soru işaretleri olduğunu açıkladı. Birçok Yunanistanlı kripto para birimi sahibi yatırımcı borsaların güvende olup olmadığını sorarken, bazıları ise ellerindeki kripto paraları ABD merkezli kripto para borsalarına gönderme kararı aldıklarını duyurdu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu