BitcoinHaberler

Zac Prince Bitcoin İçin Yıl Sonunda 100 Bin Doları Kapıda Gördü

Zac Prince Bitcoin fiyatının yıl sonunda 100 bin dolara ulaşabileceğini söyledi.

Bitcoin’de yaşanan son günlerdeki hareketlilikten dolayı uzman yatırımcılar ve analistler Bitcoin fiyatı hakkında görüşlerini bildirmeye devam ediyorlar. BlockFi yöneticisi Prince, Twitter hesabından Bitcoin fiyatı görüşlerine bir yenisini ekledi. Prince bu açıklamasıyla dikkatleri üzerine çekti.

Başarılı yatırımcı Prince, Twitter hesabında yakın bir dostunun Bitcoin ile ilgili olumlu düşünceler içerisinde olduğunu söyleyerek şu paylaşımı yaptı:

Tanıdığım en akıllı kurumsal piyasa katılımcılarından bir dostum, bu sabah bana Bitcoin’in 100K’ya gideceğinden emin olduğunu söyledi.

Zac Prince “Dostunuz kim?” sorularına başta cevap vermeyerek kripto sektöründeki kişiler tarafından eleştirildi. Bunun üzerine Zac Prince yakın dostunun bir çok iş sektöründe aktif olduğunu dünyadaki önde gelen piyasa şirketlerinde çalıştığını söylerken yine fazla ayrıntı vermemesiyle sert bir tepki aldı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu