binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerZCash Hard Fork için Hazır

ZCash Hard Fork için Hazır

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Gizlilik odaklı kripto birimlerinden birisi olarak dikkatleri çeken ZCash Hard Fork süreci için resmen hazırlıklarını tamamladı. Kripto para birimleri içerisinde zamanla birçok farklı seçenek ön plana çıktı. ZCash, bu birimlerden birisi olarak dikkat çekiyor. Her kripto sistemi gibi bu birimin de kendine has bazı özellikleri olduğunu net şekilde söylememiz gerekiyor.

ZCash, bu piyasada daha çeşitli ve yaygın hale gelebilmek amacı içe Hard Fork sürecine girecek. Mecburi Çatallaşma olarak açabileceğimiz bu işlem ile Bitcoin Cash ve Bitcoin Gold gibi alt birimlerine bölünme yoluna gidecek. Kısa zaman içerisinde piyasada adından ciddi şekilde söz ettirmeyi de başaracak.

Süreç Yakın Bir Zaman İçerisinde Başlayacak

ZCash sisteminin kısa bir zaman dilimi içerisinde ne denli ilgi gördüğünü az çok hepimiz biliyoruz. Atılacak bu çatallaşma adımı ile birlikte esas amaç, yatırımcıların da ilgisini bir şekilde çekmek. Piyasalar içerisinde maddi değeri en yüksek coin sistemlerinden birisi olmak olacak.

Dolayısı ile yakın bir zaman içerisinde yapılacak olan Hard Fork sayesinde ZCash çok kısa süre içerisinde piyasalarda alt birimi ile yer almaya başlayacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail