binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerZcash ' Powers of Tau' Adında Gizlilik Seremonisini Tamamladı

Zcash ‘ Powers of Tau’ Adında Gizlilik Seremonisini Tamamladı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Zcash, Powers of Tau seremonisinin tamamlanmasıyla yaklaşan bir yazılım değişikliğini üstlenmeye bir adım daha yaklaştı. Etkinlik, geliştiricilerin, topluluk üyelerinin ve diğer katılımcıların daha güvenli hale getirmek için Zcash gizlilik protokolü için rastgele kodlar oluşturduğunu gösterdi.

İlgili kişiler protokolü korumak için kullanılan rastgele kodu bilgisayarlarını yok ederek veya başka bir şekilde verileri üretmek için kullanılan makineleri silerek kurtuldular.

Zcash Prosedürü Neyi Kapsıyor?

Bu prosedür, kötü niyetli kişilerin daha önce CoinDesk tarafından ayrıntılı olarak açıklandığı gibi protokole saldırmasını veya sahte jetonlar oluşturmasını önleyecek. Vakfın bir üyesi olan Sean Bowe, proje ile igili şunları açıkladı:

“Tüm katılımcılar harika bir iş çıkardılar ve törenin çeşitliliği ve açıklığı konusunda çok mutluyum. Kripto ve kripto para birliği topluluklarının çoğu, ne olup bittiğine tanıklık ettiler.”

Vakfın Github sayfasına göre, etkinliğe katılan 90 katılımcı sisteme sızmak için çeşitli yöntemler denedi. Oluşturmak ve daha sonra ihma edilecek bu kodları oluşturmak için radyoaktif atık malzeme kullanıldı.

Tüm bu eylemler 2018 için planlanan iki hard forkun ikincisi için hazırlandı. Zcash topluluğunun bazı üyeleri Overwinter adındaki ilk hard fork için hazırlanırken ikinci hard fork için bu makale yayınlandı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail