Haberler

Zengin İnsanların Kripto Para Almaması Tepki Çekiyor

Zengin milyonlarca insanın Bitcoin almaması son dönemde özellikle soru işaretlerine sebep oluyor.

ABD ve diğer ülkelerden milyonlarca zengin insan olmasına rağmen bunların kripto para birimlerini satın almıyor olmasının sebepleri merak konusu oluyor. Zengin insanların kripto paralara güvenmiyor olmalarının ardında yatan sebepler ise daha büyük bir merak konusu olmayı sürdürüyor. Birçok zengin insan gelecekte kripto para birimlerinin değer kazanmayacak olduğu ve yok olacağı ile ilgili görüş paylaşırken, özellikle de kripto para karşıtlarının arasında en çok dikkat çeken ve etki sağlayanlar bunlar oluyorlar.

ABD’nin önde gelen zenginlerinin kripto para birimlerine el sürmediğinden söz edilirken, bazı zengin insanların ise kripto paraları sadece vergi kaçırmak ve benzer işlemler adına kullandıkları, bunun bir yatırım değil, anlık bir işlem olduğuna değiniliyor.

Diğer ve daha doğru olabilecek bir iddia ise zengin kişilerin aslında kripto para yatırımı yaptığı ancak bunu duyurmadığı yönünde.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu