Haberler

Zenginlerin Bitcoin’i Öğrenmesi Asıl Yükseliş Dönemini Başlatacak!

Dünyanın en zenginleri bugün Bitcoin'i biliyor.

Mal varlığı ve elindeki para gücü yüksek olan kabul görmüş ifadeyle zengin insanlar henüz Bitcoin’i bilmiyor. Bugün Türkiye’de 10 binden daha fazla insan zengin sınıfında yer alıyor ve bunların büyük bir bölümü Bitcoin nedir? Sorusuna yanıt veremeyecek durumdalar. Bunun dışında sadece Türkiye değil, dünyanın birçok ülkesinde zenginler henüz Bitcoin ve kripto paralar hakkında hiçbir bilgiye sahip değiller. Tüm bu bilgisizlik ise zenginlerin kripto para birimlerine yatırım yapmalarını engelliyor. Zenginler eğer ki gelecekte daha fazla reklam, daha fazla kripto para haberleri ve daha fazla Bitcoin haberleri gündemde yer aldıkça bu konuda bilgi sahibi olup çok sayıda milyonlarca doların üzerinde yatırımlar yapabilirler.

Tüm bunlar ise kripto para birimi sahiplerinin belki gelecekte beklenmedik yüksek fiyatlar ile karşılaşmalarında rol oynayabilir. Bitcoin’in yükselişi her an yatırımcılara moral olabilecek olsa da 11.300 dolar seviyesindeki güncel fiyatı sadece 1 ultra zengin insan 10 veya 30 dakika kadar kısa süre içerisinde yüksek alım talebi gösterip %30’un üzerinde fiyat artışı olmasında pay sahibi olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu