fbpx
Blockchain

Zimbabwe: Blockchain Teknolojisi Çok İyi!

Zimbabwe Menkul Kıymetler Borsası (ZSE) genel müdürü olan Justin Bgoni.

Zimbabwe Menkul Kıymetler Borsası (ZSE) genel müdürü olan Justin Bgoni, ülkesinin Blockchain hakkında ne düşündüğü hakkında yeni bir açıklama yaptı. Açıklamada Zimbabwe Menkul Kıymetler Borsası (ZSE) yöneticilerinin bu konuyu yakından takip ettikleri ve Blockchain teknolojisi hakkında yeterli bilgi sahibi olmadıklarından dolayı bu konuyu araştırmaya devam edecek olduklarını açıkladı.

Blockchain teknolojisini kullanıp kullanmayacak oldukları hakkında resmi bir bilgi vermedi ancak Blockchain teknolojisi hakkında bilgi edindikleri zaman bu teknolojiden ülke olarak daha fazla faydalanmalarının mümkün olabilecek olduğunu açıkladı. Ülkedeki Blockchain teknolojisinin henüz gelişme aşamalarını bile geçemediği için bu konuda bazı çalışmalara ihtiyaç duymayı istemeseler de mecbur olduklarını açıkladı.

Zimbabwe Menkul Kıymetler Borsası (ZSE) genel müdürü olan Justin Bgoni, Blockchain teknolojisinin ekonomik getirisinin ülke ekonomisine çok fazla olabileceğini açıkladı. Blockchain’in çok fazla iyi teknoloji olduğu ancak bu teknolojinin Zimbabwe Menkul Kıymetler Borsası (ZSE) tarafından herhangi bir şekilde kullanılmasına ihtiyaç duyulmayacak kadar geliştirilmiş teknolojik yapının sahibi olduklarını açıkladı. Blockchain teknolojisi haberleri Zimbabwe’de dikkat çekiyor.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı