Ana SayfaHaberlerZor Durumdaki Kripto Para Şirket Babel Finance, Sorunlarını Çözmek Üzere Yeni Bir...

Zor Durumdaki Kripto Para Şirket Babel Finance, Sorunlarını Çözmek Üzere Yeni Bir Adım Attı!

Takip et

Konuyla ilgili kaynaklara göre, borç batağındaki kripto para firması Babel Finance, yeniden yapılandırma ve sorunlu birleşmeler ve satın almalar konusunda uzman olan ABD’li yatırım bankacılığı firması Houlihan Lokey’i ekibine katacak.

Hong Kong merkezli kripto lender şirketi Babel finance, Three Arrows Capital ve Celsius gibi aşırı kaldıraçlı firmaların dahil olduğu bir dizi temerrüt ve tasfiyenin gerçekleştiği geçen ay para çekme işlemlerini dondurmuştu.

Babel daha sonra, kısa vadeli likiditesini rahatlatmak için bazı borçların geri ödenmesi konusunda karşı taraflarla bir anlaşmaya vardığını söylemişti.

İlgili Haber
Battı Denilen Kripto Para Şirketi İyi Haberi Verdi!

Kripto Para Şirketi Babel Finance Yeniden Yapılandırmaya Gidiyor

Konuyla ilgili kaynak, son gelişme hakkında şunları söyledi:

“Babel yeniden yapılandırmaya gidiyor. Houlihan Lokey’i işe aldılar ya da işe alma işlemlerini yapıyorlar. Bir anlaşma belgesi imzalama aşamasındalar.”

Babel Finance ve Houlihan Lokey, konuyla ilgili olarak henüz herhangi bir yorumda bulunmadı.

Celsius’un da Alvarez & Marsal’ın yanı sıra hukuk firması Akin Gump Strauss Hauer & Feld’den yeniden yapılandırma avukatlarını işe aldığı ve Citigroup’un da sürece dahil olduğu söylenirken, zor durumdaki kripto firmaları son zamanlarda danışmanlık firmalarını ve avukatları fazlasıyla meşgul ediyor.

Kaynak, Babel Finance ile ilgili sözlerine şöyle devam etti:

“Bu şirketin önümüzdeki birkaç hafta içinde alacaklılar ile ilgili sorunlarını çözmek, iflas etmek ya da temerrüt ilan etmek gibi üç sonuçtan birini kesinleştireceğini düşünüyorum. Böyle bir durumda şirket, bu tür bir sonuca giden bir sonraki kripto şirketi olacaktır.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları