AltcoinAnalizAvalancheBinance Coin

‏‏‎Ünlü Analiste Göre Bu Altcoinler Stratosferi Vurmaya Hazır!

İşte, popüler analistin 4 altcoin için öngördüğü fiyatlar!..

Ünlü analist Smart Contracter, 4 altcoinin büyük yükseliş kaydedeceğini belirtti. Binance Coin (BNB), Avalanche (AVAX), Curve (CRV) ve Solana’dan (SOL) büyük fiyat yükselişleri bekleyen analist, söz konusu altcoinlerin stratosfere çıkmaya hazır olduklarını söyledi.

Twitter’da 178.986 takipçisi bulunan Smart Contracter kripto borsası Binance’in yardımcı jetonu BNB’nin, fiyatını 1.200 dolara kadar itebilecek bir yükseliş trendinin ortasında olduğuna inanıyor. Analistin öngörüsüne göre ünlü altcoin mevcut fiyatı olan 652 dolardan yaklaşık olarak %85’in üzerinde bir yükseliş kaydedecek.

Analistin üzerinde durduğu bir diğer altcoin birçok analistin de uçuşa geçmesini beklediği ve Ethereum’un en güçlü rakiplerinden olan Avalanche (AVAX). AVAX’ın yeni bir rallinin eşiğinde olduğunu belirten popüler analist, 120 doların üzerinde güçlü bir yükseliş bekliyor.

Listenin 3. sırasında stablecoin odaklı merkezi olmayan borsa Curve Finance’in yönetişim belirteci olan Curve (CRV) var. Analist, CRV’nin 7.00 doların üzerine çıkmaya hazır olduğuna inanıyor.

Tüccarın listesindeki son coin ise Blockchain tabanlı bir oyun olan Star Atlas (POLIS). Kripto stratejisti, altcoin ayısını yaklaşık iki aydır ayakta tutan diyagonal bir direnç çıkardığı için POLIS için 20 doların üzerinde büyük bir ralli beklediğini ifade ediyor.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Onur

Bnb 2 haftadır bana baya kazanç sağladı umarım devam eder bu yükseliş. 655-660 arası bir direnç oluşturdu suan.


Başa dön tuşu