Kripto HaberleriAltcoin‏‏‎Ünlü Kripto Tüccarı Lark Davis Yatırım Yapılacak Altconileri Sıraladı!

‏‏‎Ünlü Kripto Tüccarı Lark Davis Yatırım Yapılacak Altconileri Sıraladı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin 60 bin doların üzerinde seyrederken piyasalarda inişli çıkışlı bir fiyat dalgalanması görülüyor. Birçok altcoin yatırımcısı ise gelecek vaat eden coinlerin izini sürüyor.

YouTube’ta 448.000 abonesi bulunan ünlü kripto para traderı Lark Davis tam da bu noktada yatırımcılara seslendi ve büyük kazanç sağlayabileceğini düşündüğü altcoinleri yatırımcılarla paylaştı. 5 altcoin üzerinde duran Davis önemli tavsiyelerde bulundu.

Popüler isim ilk olarak Elrond’un yerli varlığı olan EGLD üzerinde durdu. Davis, Elrond’un Maiar merkezi olmayan borsasının (DEX) önümüzdeki ay piyasaya sürüleceğini belirtti ve Elrond’dan “fırlamaya hazır” bir değer olarak bahsetti.

Davis’in listesinde 2. sırada yer alan altcoin ise Polkadot oldu. Parachain müzayedelerinin 11 Kasım’da başlayacağını hatırlatan ünlü isim, bu müzayedelere adeta “para akacağını” iddia etti.

Davis’in ele aldığı bir diğer altcoin akıllı sözleşme protokolü Moon River Network’ün yardımcı göstergesi olan MOVR oldu. Söz konusu projenin arkasında “inanılmaz derecede büyük bir topluluk” olduğunu ifade eden Davis, Moonriver ile SushiSwap’ın çok yakında entegre olacağını ve bunun fiyata büyük oranda olumlu yansıyacağını belirtti.

Davis’in listesinde 4. sırada Wilder World’ün yerel belirteci WILD yer aldı. WILD’ın 1 milyar dolarlık piyasa değeri olacağını ve yatırımcısını memnun edeceğini ifade etti.

Ünlü kripto tüccarının mercek altına aldığı son altcoin ise Terra’nın yerel belirteci olan LUNA oldu. Davis, çok yakında Terra’da 160’tan fazla projenin başlatılacağı yönündeki haberleri doğruladı ve buna dayanarak LUNA’nın 100 doların üzerine çıkaracağını belirtti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları