coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoin0.30 Dolardan 250.000 Ethereum Satın Alan ICO Balinası Şifresini Unuttu! Yardım Edene...

0.30 Dolardan 250.000 Ethereum Satın Alan ICO Balinası Şifresini Unuttu! Yardım Edene Büyük Ödül Teklif Edildi!

250.000 ETH barındıran ve son dokuz yılda hiçbir işlem yapılmayan cüzdanın sahibinin Estonya merkezli LHV Bank kurucusu Rain Lohmus olduğu ortaya çıktı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Cointelegraph’ın haberine göre, Coinbase direktörü Conor Grogan Şubat ayında yaptığı paylaşımı alıntılayarak yeniden bir paylaşım yaptı.

Şubat ayında içinde 250.000 ETH barındıran ve son dokuz yılda hiçbir işlem yapılmayan cüzdanı paylaşan Conor Grogan yeni paylaşımında bu adresin sahibinin Estonya merkezli LHV Bank kurucusu Rain Lohmus olduğunu söyledi.

Coinbase direktörü Rain Lohmus’un yakın bir tarihteki röportajı sırasında “250.000 Ethereum birimi içeren bir cüzdanım olduğu bir sır değil, herkes bunun değerini kendisi hesaplayabilir” açıklamasına dikkat çekerek şunları söyledi:

“Bir gizem çözüldü: Şu anda 450 milyon dolarlık kripto parayı barındıran bu adres, LHV Bank’ın kurucusu Rain Lohmus’a aittir.

Maalesef cüzdanın şifresini kaybetti ve bu 100 milyonlara erişemiyor. Eğer bir şekilde söz konusu ETH’lerin kurtarılmasına yardım eden olursa, Rain Lohmus bir kısmını paylaşmaya hazır olacaktır.”

Rain Lohmus’un 2014 yılında Ethereum ICO’suna katıldığı ve söz konusu ETH’leri 75.000 dolar karşılığında satın aldığı belirtildi.

Bu ETH’lerin şu anki değeri yaklaşık 450 milyon dolarına ulaşırken Lohmus, cüzdan şifresini unuttuğu için ETH’lerine erişemediğini belirterek, “Şifre işini tek başıma halletmem imkansız. Birisi çözebileceğini düşünüyorsa, tüm tekliflerini kabul edeceğim” dedi.

Lohmus’un cüzdanı halihazırda % 628,757’lik bir kâra sahip bulunurken, Coinbase direktörü Grogan, Lohmus’un cüzdanında airdroplardan gelen başka tokenlerin de bulunduğunu söyledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail