binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoin1.3 Milyar Dolarlık Kripto Para Projesi, Airdrop Dağıtacağını Duyurdu: İşte Kritik Tarih

1.3 Milyar Dolarlık Kripto Para Projesi, Airdrop Dağıtacağını Duyurdu: İşte Kritik Tarih

Büyük bir kripto para projesi, merkeziyetsiz yönetimde kullanılacak bir platform tokenini airdrop ile piyasaya sürecek.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

1.3 milyar dolarlık USDe tokeniyle tanınan merkeziyetsiz finans (DeFi) protokolü Ethena, bugün yaptığı duyurusunda yönetim tokenini piyasaya sürmeyi planladığını duyurdu. Yakın tarihli bir blog gönderisine göre token, 2 Nisan’da yapılması planlanan bir airdrop aracılığıyla kullanıcılara tanıtılacak.

Protokol, toplam arzın %5’ini temsil eden toplam 750 milyon ENA tokeni dağıtmayı planlıyor. Kullanıcıları token airdrop’una hak kazandıran “shard” kazanma kampanyası 1 Nisan’da sona erecek. Bu tarihten önce tüm USDe’lerini geri alan, kilidini açan veya satan kullanıcılar airdrop için kabul edilmeyecek.

Airdrop’un ertesi gününden itibaren kullanıcılar tokenlerini talep edebilecek. ENA, blog yazısına göre merkezi borsalarda da listelenecek. Airdrop’un ardından Ethena, airdrop’un bir sonraki aşaması için ek teşvikler içeren yeni bir kampanya başlatacak.

İlgili Haber  ABD'de Davalar ile Başı Dertte Olan Kucoin, Kullanıcılarına 10 Milyon Dolarlık Airdrop Dağıtacağını Duyurdu

Ethena’nın genellikle “sentetik dolar” olarak adlandırılan USDe tokeni, yatırımcılara istikrarlı getiri sağladığını iddia ediyor. Bu, destekleyici varlık olarak Lido’nun stETH’i gibi Ethereum (ETH) likit staking tokenleri kullanılarak elde ediliyor. Bunlar, 1 dolarlık “kaba hedef” fiyatı korumak için türev borsalarında eşit değerde kısa ETH sürekli vadeli işlem pozisyonlarıyla eşleştiriliyor. “Cash and carry” ticareti olarak bilinen bu strateji, getiri elde etmek için türev fonlama oranlarından yararlanıyor.

USDe tokenı son zamanlarda önemli bir büyüme kaydetti ve yılın başında 85 milyon dolardan 1.3 milyar dolara yükseldi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail