binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoin14 Milyar Dolarlık Bitcoin'e Sahip Olan Michael Saylor, Bugünkü Alımlarının Ardından Konuştu!

14 Milyar Dolarlık Bitcoin’e Sahip Olan Michael Saylor, Bugünkü Alımlarının Ardından Konuştu!

En büyük Bitcoin boğalarından biri olan Michael Saylor, yaptığı açıklamasında BTC hakkında konuştu, fiyata değindi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, kısa bir süre önce CNBC’de katıldığı bir programda Bitcoin’in geleceğine ilişkin cesur iddialarda bulunarak BTC’nin daha değerli bir varlık olarak altını gölgede bırakacağını ileri sürdü.

Saylor’un yorumları, bugün MicroStrategy’nin 800 milyon doların üzerinde bir tutara tekabül eden 12.000 Bitcoin (BTC) daha satın aldığını duyurmasının hemen ardından geldi.

Saylor, Bitcoin’in altının doğal kusurları olmaksızın tüm arzu edilen niteliklerine sahip olduğunu öne sürdü. Bitcoin’i “dijital altına” benzeten Saylor, fiziksel altına kıyasla hız ve erişilebilirlik açısından üstünlüğünü vurguladı. Saylor, Bitcoin’in 7/24 küresel olarak alınıp satılabilmesinin onu daha pratik ve verimli bir değer deposu haline getirdiğini savundu.

İlgili Haber  Bloomberg Analistlerinden Ethereum Spot ETF'ler Hakkında Kötü Haber: Güncellenmiş Onaylanma Tahminlerini Açıkladılar

Saylor ayrıca Bitcoin’in volatilitesi ile ilgili endişelere de değinerek, 20 Nisan civarında beklenen halving olayının piyasadaki doğal satıcı arzını önemli ölçüde azaltacağını belirtti.

“Bitcoin kesinlikle en azından dijital altındır, altını yiyip bitirecektir” diyen Saylor şöyle devam etti: “Altının tüm harika özelliklerine sahiptir ve altının kusurlarından hiçbirine sahip değildir.”

MicroStrategy’nin Bitcoin ekosistemindeki rolüyle ilgili olarak Saylor şirketini, Bitcoin’in “konteyner gemisi” olarak adlandırdığı BlackRock gibi devlerin aksine “hava taşımacılığı” ile benzeştirdi. MicroStrategy’nin stratejik kaldıraç kullanımının, Bitcoin’e olan maruziyetini artırmasına ve böylece hissedar değerini yükseltmesine olanak tanıdığını açıkladı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Son of a Btc

Ters indikatör sıfatına kanıp çok kızmışlığım vardır ama günah çıkarma vakti geldi galiba. Helal olsun sana Saylor! 🙌🏻👏🏻👏🏻👏🏻

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail