bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberler140 Milyon Dolarlık Zarar!

140 Milyon Dolarlık Zarar!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kanada merkezli kripto para madenciliği firması Hut 8 yayınladığı blog yazısı ile 2018 yılı içerisinde rekor düzeyde zarar ettiklerini açıkladı. Bir süre önce kripto para birimlerinin fiyatında büyük bir ayı piyasası dönemi yaşandı ve kripto para birimlerinin büyük oranda fiyatı düştü. Kripto para yatırımcıları son zamanlarda bu tür gelişmeleri pek görmeseler de yatırımcılar ayı piyasasının ne olduğunu bir kez daha iyice anladılar. Bitcoin fiyatının düşmesi ile tüm diğer kripto para birimlerinin piyasa fiyatında ve hacminde düşüş olması sonrasında madencilik gelirleri de büyük oranda düştü.

Madencilik gelirlerinin düşmesine bağlı olarak kripto para madenciliği yapan bireysel madenciler ve kurumsal şirketler milyonlarca dolar zarar etti.

Hut 8 tarafından yapılan açıklamada 136 milyon dolarlık bir zarardan söz edilirken, 2018 yılında toplam zararın 136 milyon dolardan daha fazla olduğu resmen açıklandı. Kripto para madenciliği şirketlerinin bu yıl daha büyük oranda zarar edebilecek oldukları ve 2018 yılına oranla daha büyük kapanışlarla karşılaşma ihtimalinin ağır bastığı ifade edilmekte. Yasal olarak bu zararı hiçbir şekilde Hut 8’in geri alması mümkün değil.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları