blank
HaberlerKripto Para

1,5 Trilyon Dolarlık Şirketin CEO’sundan Kripto Para Açıklaması: Hala Erken

Rowe Price Group CEO'su Bill Stromberg, kripto para sektörünün hala ilk aşamalarda olduğunu düşünüyor.

Kripto para sektörünün inanılmaz büyümesi son hız devam etmekte ve kripto para sektörü toplamda 2 trilyon dolarlık değerin üzerine çıktı. Sektörün böylesine çabuk büyümüş olmasına rağmen 1,5 trilyon dolarlık Rowe Price Group CEO’su büyümenin hala mümkün olduğunu vurguladı.

Kripto Para Sektöründe Hala Başlardayız!

Bill Stromberg, kısa süre önce Baltimore Business Journal ile gerçekleştirdiği röportajında, kripto paraların henüz tam potansiyellerine ulaşmadıklarını ifade etti. Sektörün “hızla büyümeye devam etmesini” beklediğini ifade eden CEO, açıklamasının devamına şunları ekledi:

Gerçekten çok ama çok erken bir zamandayız ve ben bu sektörün asıl seviyesine ulaşmasının yıllar süreceğini düşünüyorum.

Baltimore merkezli varlık yönetim şirketi T. Rowe Price Group henüz kripto para yatırımı yapıp yapmadığına yönelik resmi bir açıklama yapmadı ancak CEO’nun bu açıklamaları önemli bilgiler vermekte.

Stromberg, son dönemde kripto paralar ve hisse senedi piyasalarının inanılmaz bir büyüme elde ettiğini vurgularken hisse senedi piyasalarının bu yükselişinin aslında beklendik bir gelişme olduğunu belirtti. Milyarder CEO buna rağmen kripto para sektörünün büyümesinin ise daha “can yakıcı” olduğuna dikkat çekti.

Kripto para sektörü özellikle Coinbase kripto par borsasının halka arzı sonrası meşrutiyet kazandı. Sektörün en büyük borsalarından birisinin Nasdaq üzerinde listelenmesi, artık kurumsal yatırımcının da dikkatini buraya verdiğini kanıtladı. Stromberg gibi isimlerin buna rağmen sektörün hala ilk aşamalarında olduğumuzu belirtmesi ise yatırımcılara ipuçları verebilir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

5 Yorum

  1. Sanal para adı üstünde hakikaten cılğınlık devletler için büyük tehdit olduğu ise diğer bir gerçektir. Yok sonu varmış yok bilmem ne hikaye kardeşim kimse almaz ise düşer bu kadar basit dünya zenginleri bile almıyor ise durum şudur biri orta ve düşük seviyedeki insanların paralarını alıcak eline olan biten bu. Bu zaman bu para bitene kadar devam edecek sonra hüsran…

  2. İsmail Tokalak ne dedi, bunlar Coinleri Buhar yapmak icin cok daha erken dedi. Dunya para rezervinin %2 si suan Bitcoinde..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu