binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoin19,8 Milyar Dolar Servete Sahip Olan Ünlü İsim Bitcoin (BTC) Satın Aldı!...

19,8 Milyar Dolar Servete Sahip Olan Ünlü İsim Bitcoin (BTC) Satın Aldı! İşte Ayrıntılar…

CNBC'ye konuşan 19.8 milyar dolar serveti bulunan Steve Cohen, oğlu Bitcoin ile ilgilendiği için biraz BTC satın aldığını söyledi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

The Block Pro’nun paylaşımına göre CNBC’ye konuşan 19.8 milyar dolar serveti bulunan Steve Cohen, oğlu Bitcoin ile ilgilendiği için biraz BTC satın aldığını söyledi.

Hedge fonu kralı Steve Cohen, oğlunun tavsiyesi üzerine küçük bir miktar Bitcoin satın aldığını açıkladı.

2023 Forbes Top100 Amerikan Zenginleri Listesi’nde 19,8 milyar dolarlık servetiyle 37. sırada yer alan Steve Cohen, kripto para alanındaki çalışmalarına devam ediyor.

Ünlü milyarderin yönetimi altındaki 26,1 milyar dolarlık varlığa sahip hedge fonu şirketi Point72’in henüz kripto para sektörüne giriş yapmadığı ancak şirketin kripto para sektöründe kendini geliştirmek için yoğun bir şekilde işe alım yaptığı belirtildi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail