Kripto HaberleriHaberler2 Milyar Dolar Shiba Inu'ya (SHIB) Aktı: Fiyattaki Büyük Yükseliş Ne Anlama...

2 Milyar Dolar Shiba Inu’ya (SHIB) Aktı: Fiyattaki Büyük Yükseliş Ne Anlama Geliyor?

Takip et

2022 yılında önemli bir fiyat düzeltmesi yaşadıktan sonra meme kripto para Shiba Inu’ya (SHIB) olan ilgi artıyor gibi görünüyor.

SHIB, piyasa değeri olarak köklü coinler Polygon ve Avalanche’ı geride bıraktı. SHIB’nin yeniden canlanması, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) gibi büyük çaplı varlıkların öncülük ettiği genel kripto piyasası kazançlarıyla ilişkilendirildi.

Shiba Inu, Piyasa Değerine Yaklaşık 2 Milyar Dolar Ekledi

Bu yazının yazıldığı anlarda Shiba Inu’nun piyasa değeri yaklaşık olarak 9.1 milyar dolar seviyesinde bulunuyor. Verilere göre SHIB, son 24 saatte piyasa değerini yaklaşık olarak 2 milyar dolar artırdı.

SHIB’e ait piyasa değeri verilerini gösteren günlük grafik.

Diğer yerlerde, sermaye girişi trendi SHIB’nin fiyatına da yansıdı. CoinMarketCap verilerine göre SHIB fiyatı son 24 saatteki yaklaşık %29’luk yükselişiyle birlikte 0.00001587 dolardan işlem görüyor.

SHIB fiyatındaki günlük değişimi gösteren grafik.

Özellikle, 2022 yılının ilk yarısındaki duraklamanın ardından, SHIB Temmuz ayında başlayan toparlanma işaretleri gösterdi ve kazançlar son haftalarda yeşil bölgede işlem gören genel piyasa ile korelasyon halindeydi.

İlgili Haber
Shiba Inu (SHIB) Oyununun İsmi Belli Oldu! Oyun Ne Zaman Çıkacak?

Tarihsel olarak, altcoinlerin Bitcoin gibi büyük ölçekli varlıklar tarafından oluşturulan trendleri takip ettiği biliniyor. Bu doğrultuda, 14 Ağustos tarihinde Bitcoin, Haziran ortasından bu yana ilk kez 25.000 dolar seviyesini aşarak piyasayı etkilemiş oldu.

SHIB kazançları kısmen genel piyasaya bağlı olsa da, ağ gelişiminin coin’i yükselişe geçirdiğini belirtmek gerekir. Geliştirici topluluğunun ana odağı, Shiba Inu adaptasyonunu sağlamak için daha fazla token yakımı gerçekleştirmek oldu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları